Doświadczony programista Drupal | Dara Creative

Dara Creative's picture
Employment type:
Full time
Part time
Contract
Telecommute:
Allowed

Dara Creative jest jedną z wiodących europejskich agencji interaktywnych zajmujących się projektowaniem i budową stron internetowych z siedzibami w Irlandii i Polsce.

Poszukujemy osoby na stanowisko Senior Web Developer, która dołączyłaby do naszego, ciągle powiększającego się zespołu. To idealne stanowisko do developera chcącego poszerzać swoje umiejętności i rozwijać swoją karierę w otwartym i kreatywnym środowisku w pracy w wielokrotnie nagradzanej agencji.

Zakres obowiązków:
-Tworzenie i wdrażanie aplikacji sieciowych
-Integracja systemów zarządzania treścią opartych na PHP/MySQL
-Administracja i zarządzanie pakietem LAMP

Wymagania:
-dobra znajomość OOP PHP
-znajomość systemów na bazie Linuxa

Mile widziana znajomość:
-Drupala
-Symfony
-Frameworków PHP MVC
-JavaScript (zaawansowana) z lub bez frameworków i bibliotek

Możliwa praca stała, kontrakt na czas określony lub freelance według osobistych preferencji i dostępności.

Wynagrodzenie do negocjacji na bazie doświadczenia.

Contact
praca@daracreative.ie

Only local images are allowed.

Poland

Group events

Add to calendar

Group notifications

This group offers an RSS feed. Or subscribe to these personalized, sitewide feeds:

Hot content this week