Posted by zblace on November 5, 2006 at 8:11am
samo da se javim ostalima iz HR u nadi da će Drupal postati popularniji u našoj okolini te da će biti više koristi od suradnje. ja sam webmaster i "info-architect"/designer za nekoliko Drupal siteova, a friend je programer/admin. obojica dugo vremenena radimo u Multimedijalnom Institutu i imamo dosta iskustva sa WikiWiki aplikacijama. prvi javni site koji radimo zajedno sa Drupalom je http://aftermetaphores.pr0be.info/
pozdrav Željko
Comments
nije baš komentar
Imam prblema s hrvatskim znakovima, a vidi da ste vi to rješili - pa ak može mala pomoć.
I mi smo imali problema jer je stari mySQL koristio ASCII ...
... nova verzija koristi unicode i nakon upgradea i malo rucnih zamjena - profunkcioniralo
Ako može malo detaljnije
Koja je to nova verzija? 5.x? ili 4.7?
I koje su to ručne izmjene?
Ostavljam svoj mail pa može odgovor i na mail.
gcrncic(et)gmail.com
Hvala i pozdrav,
Goran
nije nova verzija Drupala vec nova verzija mySQLa
ručne izmjene na sadržajima, ne u kodu!