Posted by sakunne on July 18, 2009 at 10:46am
Olen siiani kasutanud Joomla't, kuid tahaks hakata kasutama (ka) Drupal'it.
Seleks oleks veidi abi vaja mõnelt vanemalt olijalt - nimetagem teda siis Mentor.
Olen siiani kasutanud Joomla't, kuid tahaks hakata kasutama (ka) Drupal'it.
Seleks oleks veidi abi vaja mõnelt vanemalt olijalt - nimetagem teda siis Mentor.
Comments
Küsi aga
Küsi mõni konkreetne küsimus: mis täpsemalt Drupalis huvitab? Millist lehekülge millise funktsionaalsusega soovid teha?
Kõigepealt vaja teada,
Kõigepealt vaja teada, mida/kuidas sellega teha saab üldse, mis erinevus Joomlast jne.
Saaks mõne Drupali endale üles panna - siis hakkaks uurima - praegu täitsa tume :(
Tere
http://www.rollingestonian.com/demo Kasutajanimi demo, parool demo
Panin sulle siia drupali üles... eks uuri asja, see kõige parem viis õppimiseks.
Mõned kujundused ka...
15 keelt...
Mõned lisamoodulid
Nende sisselülitamine ja seadistamine ning kasutamine jääb sulle õppimiseks.