Posted by netlooker on January 10, 2011 at 7:34am
Myśląc o dalszym rozwoju projektu "Drupal Trójmiasto" doszedłem do wniosku, że może warto by założyć serwis WWW. Była by to taka wizytówka, która mogła by integrować nasze osiągnięcia, plany, usługi czy też wszelkie inne aspekty działalności.
W pierwszym kroku proponuję zastanowić się nad nazwą domeny. Co Wy na to ?

Comments
Nie widze narazie potrzeby z
Nie widze narazie potrzeby z tego względu że mieliśmy dopiero jedno spotkanie i jeszcze właściwie cieżko mówić o grupie.