مدیران سایت و ترجمه دروپال فارسی

Hadi Farnoud's picture

دوستان مدتی هست که هیچ‌یک از مدیران سایت و ترجمه فعالیتی نداشته. خواستم از همین‌جا بگم که برای انگیزه بیشتر و بالا بردن مشارکت شما، مدیران غیر فعال از سایت و تیم ترجمه حذف خواهند شد.

برخی از مدیران متاسفانه فقط برای اسمش اعلام آمادگی کردن.

دسترسی به کد سایت به آقای امیر مدرسی داده شده بود. به دلیل نداشتن حتی یک commit این دسترسی حذف خواهد شد

برای مشارکت عضو تیم بشید نه برای کسب منفعت!

Comments

amir.modarresi's picture

از شما انتظار نداشتم مسائلی که ربطی به بقیه نداره رو اینجا اعلام کنی. کاش یه پیگیری میکردی دلیل کامیت نکردن رو جویا میشدی بعد اگه لازم بود دسترسی رو برداری تو ایمیل اعلام میکردی. ما دادن دسترسی کد به بنده رو اینجا هماهنگ نکردیم که همینجا برداشتن دسترسی رو اعلام کنید. البته باز هم میگم که اگه قبلش یه سوال میکردید خیلی خوب بود.

عضویت شما در تیم سایت و

Hadi Farnoud's picture

عضویت شما در تیم سایت و دسترسی به کد چیز مخفی نیست که اعلامش اینجا بد باشه.

شما ماه‌ها هست که دسترسی به کد دارین. کاملا واضح هست قصدی برای همکاری در سایت ندارین. اعلام این مطلب اینجا هم برای نمونه برای دیگر مدیران بود.

amir.modarresi's picture

اولا که ماه ها نیست حدود یک ماه. دوما شما واسه خودت داری قضاوت میکنی. شما هیچ پیگیری نکردی تواین مدت حق قضاوت نداری. قضاوتت بر اساس ندونسته هاته

امیر جان شما نیستی که دوره

omidehghanZD's picture

امیر جان شما نیستی که دوره رایگان آموزش دروپال میذارید :)
یه سایت آموزش دروپال هم دارید جدیدا که دیگه مثل اینکه مطلب نمیذارید توش :)

ببینید من با شما اصلا مخالف نیستم و نه با هیچکس دیگه ، از اساس این تیی که هادی فرنود داره جمع میکنه مشکل داره ، اینایی که عضو تیمند خودشون سایتهایی دارند که توش مطالب آموزشی میذارند ، بنابراین بخواند نخواند انگیزه کمی برای کار روی سایت دیگه ای دارند و اگر قراره وقتی بذارند برای مطلبشون طبیعتا روی سایت خودشون میذارند . نمیدونم شاید معنای اوپن سوس رو نفهمیدیم .

اولا روی سایت کار نشده ، بازم میگم این سایت به درد پشتیبانی نمیخوره ، از هادی فرنود که استاد من هست انتظار میره که یکمی بهتر به این موضوع نگاه کنه ، مابای ما ایرانی ها هستند ظاهر سایت ، داخل سایت ، فکری که پشت سایت هست مناسب نیست ، اعضای این تیم رو هم که الان گویا هستند بعضی هاشون از دوستان خوب من هستند اما علی رغم بخشندگی زیادی که در انتظار تجربیاتشون ازشون دیدیم از فعالیت و کمک دست کشیدند.البته به گفته خود شما

یه فکری بکنید و از پایه این سایت رو بزنید ، شاید اگه بکوبید و دوباره بسازید با نظر همه تیم بهتر باشه (جسارتی به طراحانش نشه) اما خب داریم کار تیمی میکنیم پس باید همه موافق باشند که در حال حاضر هیچکس راضی نیست
من ایمیل زدم منتها اعلام آمادگی نکردم برای عضویت چون اگرچه دوست دارم توی این گروه فعالیت داشته باشم وقت زیاد یندارم . پس اولویت رو بذارید برای دوستانی که زمانشون رو فقط اختصاصی بدندبه این سایت
این نظر من بود حالا قطعا مخالفانی داره که ازونها هم پوزش میخوام.امیدوارم حداثل دامنه سایت برای دوستان دروپالی آشنا بشه

موفق باشید

مشکل اینجاست هیچکس کمکی در

Hadi Farnoud's picture

مشکل اینجاست هیچکس کمکی در ساخت سایت نکرده. منم فرصت نمیکنم بهش برسم.

کلا فلسفه سایت خیلی ساده است. جایگاهی برای پشتیبانی دروپال که متعلق به هیچ‌کس نیست. نه پولی برای پشتیبانی باید بدید نه تبلیغی در سایت هست و نه نگرانی برای هزینه‌های سایت با اسپانسر‌هایی که داریم.

مشکل اینجاست همه اول به فکر جیب و اسم و رسم کار هستند تا گسترش دروپال.

از اونجایی که کسی به ساخت سایت کمک نکرده ، مدیران غیر فعال کم کم حذف میشن. شاید این انگیزه‌ای بشه براشون. به هر حال بود و نبودشون وقتی مهم هست که کاری انجام بشه.

نمونه این مشکل در تیم فارسی اوبونتو هم بود. کلا فرهنگش نداریم!

Drupal Persian

Group categories

دسته بندی اصلی

Group notifications

This group offers an RSS feed. Or subscribe to these personalized, sitewide feeds:

Hot content this week