Posted by alesr on September 21, 2015 at 11:50am
Start:
2015-10-08 19:00 - 22:00 Europe/Ljubljana Event type:
User group meeting
Nova sezona Drupal Slovenia Meetupov 2015/16 je tukaj!
Kdaj:
Dobili se bomo v Ljubljani v četrtek, 8.10.2015 ob 19:00.
Kje:
Agiledrop, Dunajska 5, Ljubljana
http://www.meetup.com/drupal-slovenia/events/225775700/
Zakaj:
- Splošna Drupal debata
- (po standardu bo verjetno nekaj o računovodstvu spet ;)
- čisto na koncu, ko bodo že vsi odhajali pa bomo rekli kako besedo o tem kdo bi šel na Drupal Camp Vienna 2015, ki bo od 27-29. novembra v božično obarvanem Dunajo.
Early birdi so do 12. oktobra za 35 eur, kasneje je karta 60 eur, tako da če bo kdo za kako akcijo Drupal Slovenia Roadtrip 2015, se moramo čimprej zmenit.
Vabljeni vsi pa naj pride kdor lahko.

Comments
ni vedno računovodske debate,
ni vedno računovodske debate, zadnjič ste me izvali pa je bila, sem se cel čas posvečal drupalu pa nihče ni nič povedal.
Predlog za lokacijo:
Predlog za lokacijo: http://www.pivnica-union.si/si/
Ogromno piva + dobra hrana. Samo če bo to je verjetno treba rezervirat.
Drupal Meetup & Oktoberfest..
Drupal Meetup & Oktoberfest.. Sound good to me..
My Twitter
A majo Laško?
A majo Laško?
Se vidimo
Hei,
Jaz živim in delam na Dunaju ampak velikokrat potujem na vikend v Sloveniji tak da mogoče se družim! :)
Drugač se bomo videli 100% na Drupal Camp Vienna 2015.
Raül Rodríguez Cabestany
Software Engineer
Ob naslednji priložnosti
Tudi jaz trenutno delam v tujini, in sicer v Zurichu... tako da se vidimo in spoznamo na Dunaju oz. drugo leto.
Ja majo tud lasko mislim
Ja majo tud lasko mislim
za ena lokacija z burgerji je
za ena lokacija z burgerji je tole https://www.facebook.com/pages/ROCKY-Burger/949107175110566?sk=info&tab=... samo ne vem pa kakšni so, pa kako je odprt oz. po opisu sodeč vsaj do 10
Dodana lokacija: Agiledrop,
Dodana lokacija:
Agiledrop, Dunajska 5, Ljubljana.
Se vidimo v kmalu!
http://www.meetup.com/drupal-slovenia/events/225775700/
My Twitter
Parkirišče
Kako je s parkiranjem, je na Parmovi kaj prostora?
Se vidimo danes, sam sem bolj za sok, ker nismo vsi za alkohol.
Na Parmovi se da parkirat, je
Na Parmovi se da parkirat, je zvečer zastonj in običajno dovolj prostora.