Pierwszy polski DrupalCamp
Posted by netlooker on May 2, 2012 at 6:22am
Naładowany pozytywną energią po bardzo udanym Drupalcampie we Wrocławiu, zaczynam odczuwać potrzebę pobudzenia lokalnej, trójmiejskiej społeczności.
Do Wrocławia jechałem z bardzo sceptycznym nastawieniem. Znając problem frekwencji na lokalnych spotkaniach nie spodziewałem się rewelacji. No ale w duchu powiedziałem sobie, że to Nasz pierwszy krajowy camp no i trzeba zobaczyć chociaż tą garstkę fanatyków.
Razem z Maciejem (MagicMcj), z którym mam przyjemność współpracować przy różnych projektach załadowaliśmy się na pokład TLK i wyruszyliśmy w podróż.
