Jak większość z was pewnie wie za 5 dni odbędzie się, DrupalCamp we Wrocławiu. Z tą zmianą, że konferencja będzie trwała dwa dni nie jeden (jak podczas pierwszych ustaleń).
Udział w konferencji jest bezpłatny. Dla osób zarejestrowanych na naszej stronie i obecnych na konferencji przewidziane są nagrody.
Tu znajdziecie program konferencji:
http://www.drupalcampwroclaw.pl/program
Większość sesji prowadzona będzie w języku polskim, poszukujemy tłumacza dla gości nie-polskojęzycznych, najlepiej osoby/osób które tak czy inaczej chciałby uczestniczyć w konferencji. Warunki do uzgodnienia: info@drupalcampwroclaw.pl
Oprócz sesji i wykładów będzie też trochę relaksu z soboty 28.04 na niedziele 29.04 przewidziana jest obozowa impreza integracyjna.
Jeżeli chcecie być na bieżąco najświeższe informacje znajdziecie:
https://twitter.com/#!/dcwroc12
http://www.facebook.com/DrupalCampWroclaw2012
Do zobaczenia w sobotę!
| Attachment | Size |
|---|---|
| drupal_logo.png | 2.05 KB |
