Drupal Europe w Krakowie?

henk's picture

Zgłosiłem kandydaturę Krakowa i ICE jako miejsca dla przyszłorocznej konferencji Drupal Europe. Miejsce się spodobało i wraz kilkoma innymi lokalizacjami z min. Niemiec i Belgii, mamy przygotować odpowiedzi na szczegółowe pytania dotyczące konferencji.

Czy ktoś z Krakowa lub innej części Polski chciałby dołączyć do spisywania odpowiedzi na pytania i przyszłej grupy organizatorów takiego wydarzenia?

Zainteresowanych proszę o kontakt info(at)dcwroc.pl, w przyszłym tygodniu zorganizuje spotkanie dotyczące propozycji.

Comments

This would be awesome!

stkrzysiak's picture

My polish isn't strong, so I'm not sure if I can help in anyway, but if you think of any way I can contribute please let me know. I would love to see Drupalcon in Poland!

Thanks, for sure you can help

henk's picture

Thanks, for sure you can help somehow! Final submission will be in English, probably part of our talks can be in Polish, information about venue details are public shared in Polish, we need to translate it.

We need to think about business plan, possible additional funding etc.

It will be a lot of work if our proposition wins, so each help will be needed.

Droptica chętnie pomoże,

grzegorz.bartman's picture

Droptica chętnie pomoże, wyślę maila za chwilę.

Dla jasności - Wrocław też

zaporylie's picture

Dla jasności - Wrocław też został zgłoszony (Hala Stulecia/Centrum Kongresowe). Jestem w kontakcie z osobami ds. sprzedaży by dowiedzieć się o koszta wynajmu i organizacji.

Oba miasta mają swe zalety i wady, i którekolwiek nie wygra będzie to wielki sukces dla PL. Mam nadzieję że moglibyśmy skoordynować obie kandydatury i popracować wspólnie nad formularzami tak, by w miarę możliwości nie dublować niepotrzebnie pracy.

Hmm, czy nie lepiej wspierac

dakala's picture

Hmm, czy nie lepiej wspierac kandydature jednego polskiego miasta? Bardzo bym sie cieszyc gdy Polska wygrala, Krakow czy Wroclaw ...

Dzięki za aktywność. Dla

henk's picture

Dzięki za aktywność. Dla zinteresowanych podeślę, pytania na jakie mamy odpowiedzieć do 5-tego Grudnia. Termin spotkania hangout np. środa?

Myślę, że dwie kandydatury to większa szansa, że konferencja odbędzie się w Polsce i możemy skoordynować przygotowanie odpowiedzi, @Jacek to dobry pomysł.

Kraków jest lepiej skomunikowany i ma odpowiednie obiekty, Wrocław ma większą społeczność Drupal na miejscu i też mógłby być dobrym miejscem.

Poland

Group events

Add to calendar

Group notifications

This group offers an RSS feed. Or subscribe to these personalized, sitewide feeds: